O nas

Nasze biuro rachunkowe to nowoczesna i profesjonalna firma istniejąca na rynku od 2002 roku. Od roku 2011 działamy jako spółka ME Consulting Sp. z o.o. Budowany od podstaw zespół specjalistów oraz profesjonalizm w działaniu przyczyniły się do szybko poszerzającego się grona klientów.

Nasze  usługi księgowe wykonujemy dla spółek krajowych i zagranicznych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, fundacji, stowarzyszeń oraz jednoosobowych firm.

Wszystkim klientom gwarantujemy terminowe i rzetelne usługi księgowe.

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie . Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posłużą Państwu swoją wiedzą i umiejętnościami.

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm, dbamy o ochronę Państwa danych - dzięki temu zaufało nam wielu klientów.

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Podpisanie umowy z naszym biurem daje Państwu komfort realizacji przedmiotu zadań związanych z Waszą działalnością ograniczając kontakt z biurem do dostarczenia dokumentów w uzgodnionych terminach. Dla Państwa wygody zwiększyliśmy swoją ofertę o możliwość korzystania z naszego oprogramowania. Umożliwiamy klientom dostęp do danych finansowo-księgowych on-line.

ME Consulting Sp. z o.o.
Ul. Kraszewskiego 60
33-380 Krynica Zdrój

Kontakt
Tel./fax.184715389
Mobile: 504 126 850
e-mail: biuro@meconsulting.com.pl

© ME Consulting Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone